Ko³o, Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator maszyn

Ko³o

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower to ¶wiatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia³ów. Wspó³pracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym ma³ymi i ¶rednimi przedsiêbiorstwami ze wszystkich sektorów, a tak¿e najwiêkszymi ¶wiatowymi korporacjami.
Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR PRAS AUTOMATYCZNYCH
Opis stanowiska pracy
- Praca w renomowanej firmie w Kole,
- System pracy 3 zmianowy,
- Obs³uga maszyn produkcyjnych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego,
Wymagania
- Wykszta³cenie minimum ¶rednie zawodowe,
- Do¶wiadczenie w obs³udze i sterowaniu maszyn produkcyjnych,
- Do¶wiadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym minimum rok,
- Chêæ rozwoju zawodowego i zdobycia nowego do¶wiadczenia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie aplikacji na adres: magdalena.jakubowska@manpower.pl/ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 606 814 792

Og³oszenie dodane: Wtorek, 10 Styczen, 2012  11:30

Identyfikator: 367197

Wy¶wietleñ: 4721

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Operator koparki
  3. Operator koparki ladowarki
  4. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  5. Maszynowy natryskn g³adzi gipsowej